- סניפים
נגישות
יד שרה ביוטיוב יד שרה בפייסבוק Yad Sarah English יד שרה בעברית

סניפים

חיפוש סניף

שם הסניף שירות השאלה - שעות פתיחה כתובת מנהל הסניף שירותים נוספים
סניף ראשי *בית יד שרה* ירושלים
 
א'-ה': 08:30-19:00

ו' וערבי חג: 08:30-12:00

שדרות הרצל 124, קרית ויינברג,
ירושלים 9618722

טלפון: 02-6444455
פקס: 02-6444460
 
6444*
צוריה מאור
סניף אופקים
א': 9:30-10:30
19:00-21:00 
ב'-ו': 9:30-10:30
ב'-ה': 20:00-21:00
 
רח' ברקת 36
ת.ד. 438
אופקים 87513
טלפון: 08-9922227
פקס: 1538-9922227
יהושע יוליס, חיה נוישטט
סניף אדם / גבע בנימין בתאום טלפוני מראש,
בטלפון: 02-5834204
הלבונה 26/1,
אדם / גבע בנימין 90632
טלפקס: 02-5834204
יעקב ויפעת סורני
סניף אור יהודה
א': 10:00-14:00
ב'-ו': 10:00-12:00
ב', ד': 16:00-18:00
יוסף קארו 20,
אור יהודה 60217
טלפון: 03-6340213
פקס: 03-6343397
חנה וסרמן
סניף איכסאל א',: 10:00-12:00
ב', ג',: 12:00-14:00
ד': 16:00-18:00
 ת.ד. 1158,
איכסאל 16920
טלפקס: 04-6576929
ג'מאל מוחמד חבשי
סניף אילת א'-ה' 10:00-12:00
אחה"צ 19:00-21:00
ו' 09:00-11:00
אנפה 1, ת.ד. 2110
אילת 88121
(מרכז מור, קומת כניסה)
טלפון: 08-6371445
פקס: 08-6340342
דב ואביבה נוי
סניף אלון שבות א',ד',: 19:30-20:30
ו' וערבי חג: 11:00-12:00 בתאום טלפוני מראש,
בטלפון: 02-9933619
השיירות 16 (קומת קרקע),
ת.ד. 114 אלון שבות 90433
טלפקס: 02-9933619

לאה סמואל
סניף אלעד א'-ו': 10:30-12:00
א'-ה': 19:30-21:00
ערבי חג: 10:30-12:00
רבי עקיבא 1,
אלעד 48900
(במרכז המסחרי)
טלפון: 03-9092098

שמשון ונחמי מיימון
סניף אלקנה א',: 21:00-22:00
ד',: 20:00-21:00
ו' וערבי חג: 11:00-12:00

 הר המור 13,
ת.ד. 325
אלקנה 4481400
טלפון: 03-9362673
מתי אלוני
סניף אפרת א'-ה',: 19:00-20:00
ו' וערבי חג: 09:00-10:00

סמדר 2,
(מרכז "יד ביד")
אפרת 9043500
טלפקס: 02-9932138

ברוריה רבינוביץ
סניף אריאל א'-ה',: 18:00-19:30
ו' וערבי חג: כוננית דרך מוקד 106

השומרון 5,
אריאל 40700
טלפקס: 03-9068460
נילי שלוש
סניף אשדוד
א', ג', ד', ה': 9:30-19:00 
ב':  9:30-12:30 ; 16:00-19:00
ו' : 9:30-12:30

קיבוץ גלויות 7 אשדוד 7734201
טלפון: 08-8638800
פקס: 08-8524731

חנה גונטוב
 
סניף אשקלון א'-ו': 09:00-12:00
א'-ה': 17:00-19:00

 אריאל 6,
נווה דקלים,
אשקלון 7842335
טלפון: 08-6711532
טלפון נוסף: 08-6843222
פקס: 08-6731003
מירי הקר
 
סניף באר שבע - *מרכז שירותים*
א', ב', ה': 9:00-20:00
ג', ד': 9:00-18:00
ו': 9:00-12:30
רח' שאול המלך 2א'
טלפון 08-911-2000
08-911-2005

מיכאל בנסון
סניף באר שבע - בי"ח סורוקה
א'-ה': 10:00-14:00
ו' סגור

בית חולים סורוקה,
בניין החטיבה הפנימית
ת"ד 151 באר שבע 84101
(בקומת מרתף 1-)
טלפון: 08-6450747
פקס: 08-6244476
זלמן טורגן
סניף בית אל א'
ב: 17:30-18:30
ה: 20:30-21:30
ו: 11:30-12:30
או בתאום מראש-בטל 02-9976611
 
בית אל א' 9063100
טלפקס: 02-9976611
דינה צונץ
סניף בית שאן א', ג', ה' : 09:00-12:00
ב', ד': 16:00-18:00
אשתורי הפרחי 7,
שכונת אליהו,
בית שאן 11791
טלפון: 04-6588489
פקס: 04-6480110
אשר לסרי
סניף בית שמש א'-ו': 09:30-11:30
ב', ד': 17:00-19:00
א', ג', ה': 20:30-21:30
ז'בוטינסקי 4
ת"ד 527
בית שמש 9901618
טלפון: 02-9915857
פקס: 02-9917973
רבקה פלמר
סניף בית שמש - רמת בית שמש
בתאום טלפוני מראש
052-7172314
02-9944831
 
סניף ביתי - אין החזרת ציוד
נריה הנביא 17/3
רמת בית שמש ג'

משפ' דויטש
סניף ביתר עילית - גבעה A
א-ה: 18:00-20:00
ו: 12:00-13:00

 
טלפון: 02-5807480
במקרים דחופים
053-3107480
052-7600330

 

הרבי מזוועהיל 9,
בית"ר עילית 9053009

טלפקס: 02-5807480
 

משפ' קוגל פנינה ומשה
סניף ביתר עילית - גבעה B
בתאום טלפוני מראש,
בטלפון: 02-5803258
בנייד: 052-7634672 בנימין
יסוד העבודה 9/4
גבעה B,
ביתר עילית 9054509
טלפון: 02-5803258
בנימין ומרים פרנקל
סניף בני ברק א'-ו',: 10:00-12:00
א'-ה': 19:00-21:00
גוטליב 6,
בני ברק 5148413
טלפון: 03-5708071
פקס: 03-5781321
משה קליין
סניף בני נצרים
א': 21:00-22:00
ד': 10:00-11:00
 
למקרים דחופים: 054-3275077
 
בני נצרים, בקראוון שנמצא משמאל לשער הישוב
 
 
טלפון: 08-9962077
פקס:08-9923883
054-3275077
פנינת קרסניקר
סניף בת ים
א' –ד': 9:30-12:30  ; 
א', ג', ד': 16:00-18:00
בורוכוב 3,
בת ים 5955803
טלפון: 03-5521349
פקס: 03-5515684
אלי קרופל * ממלא מקום: מיקי לרנר
סניף גבעת זאב א'-ה': 21:00-22:00
ו': 12:00-13:00
האיילות 7 גבעת זאב 9091700
טל: 077-7889056  
פקס: 02-5630478
רחל (רוחי) ויצחק וולף מנהלת השאלה: אלישבע פרינץ
סניף גבעת שמואל ב',: 18:00-19:00
ד',: 17:00-19:00
ו' וערבי חג: 13:00-15:00
סמ' לוי אשכול 32,
גבעת שמואל
03-5329988
חגי ושושנה הרמן
סניף גבעתיים א'-ה',: 10:00-13:00,
16:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-12:00
בראשית פינת גולומב (מול בראשית 13)
גבעתיים 53462
טלפון: 03-5733336
טלפון נוסף
03-5714339
פקס: 03-5733317
אפרים פרי הר
סניף דימונה
א'-ה': 10:00-13:00
17:00-19:00

הרותם 262,
דימונה 8610102
טלפון: 08-6572156
פקס: 08-6571111
רפאל הד-אופק
סניף הרצליה
א'-ה': 10:00-13:00
ו': 10:00-12:00
רח' נורדאו 81

טלפון: 09-7968151 
פקס: 09-7968154

צפורה תנעמי
סניף חדרה
שעות פתיחה:
יום א'-ה': 10:00-14:00
16:00-18:00
יום ו 10:00-12:00

בית החולים הלל יפה מול השרות הסוציאלי ליד מחלקת בריאות הנפש חניון מס' 3 רחוב השלום
טלפון 04-6204444
פקס: 04-6201281
עופר שושני
סניף חולון א'-ה',: 09:00-12:00,
א'-ה',: 16:30-19:30,
ו': 08:30-11:30
בילינסון 37 א',
חולון 5832352
טלפון: 03-5041138
טלפון נוסף: 03-6513857
פקס: 03-5014717
הרבנית אסתר לנדמן,
סניף חיספין ,א-ב-ג' 17:00-19:00
ה', ו' וערבי חג: 10:00-12:00
מרכז חיספין, רמת הגולן 1292000
טלפון: 04-6762752
פקס: 04-6762117
תרצה שטיינמץ
סניף חיפה - *מרכז שירותים*
א', ה': 8:30-18:00
ב'-ד': 8:30-12:30
16:00-18:00
ו' וערבי חג: 8:30-11:00
דוד המלך 31, שכונת נווה דוד, חיפה
טלפון: 04-8381704
פקס: 04-8375312
דבורה פישר אלתר - נכוניות
- מרפאת שיניים
סניף חיפה - בי"ח רמב"ם ימים א- ה: 10:00-13:45
יום ו' וערבי חג: 10:00-11:45
בית חולים רמב"ם, חיפה 31096
טלפון: 04-7772254
פקס: 04-8507926
נורית זינגר
סניף חלמיש / נווה צוף
א,ד: 16:00-18:00
ובתיאום מראש בטלפון: 08-9242118
קרוון 121,
חלמיש / נווה צוף 71945
טלפקס: 08-9242878
גאולה אמיתי
סניף חצור הגלילית
בשעות הערב - בתאום טלפוני מראש,
בטלפון: 04-6934555
 
הקריה החסידית 445, מקלט 11
חצור הגלילית 10300
 
שאול סוכצבסקי
סניף טבריה א-ה': 9:00-12:00
ג': 17:30-19:00
ו' וערבי חג: 08:30-10:30
החשמונאים 22,
ת.ד. 647,
טבריה 14106
טלפון: 04-6715663
פקס: 04-6792334
נילי כהן
סניף טירה
א', ה': 16:00-18:00
לפני השקיעה הסניף נסגר לצורך תפילה
ג', ו': 9:00-11:00
 
רח' המוביל, מול בית מרקחת אסמאא
 
טלפון: 09-7937037
פקס: 09-7936841
חג'אג' מחמוד
סניף יפו / צהלון א'-ה': 09:00-13:15
ו' וערבי חג: 09:00-11:00
שדרות ירושלים 100,
יפו 68151
כניסה מרח' ארליך 20)
טלפון: 03-6819705
טלפון נוסף: 03-6819706
פקס: 03-6819167
אברהם פלדמן
סניף ירוחם
א', ב', ד', ה': 17:00-18:30
ג': 9:30-11:00
 
למקרים דחופים: 058-6050558
 
 

 

רח' אשר סנקר 4
 
08-6692221
 
גלעד פלמר
סניף ירושלים - בית וגן (לא הסניף הראשי) בתאום מראש,
בטלפון: 02-6431970
 
סניף בית וגן הוא לא הסניף הראשי. לבית יד שרה הקלידו בחיפוש סניפים - סניף ראשי
שערי תורה 6,
ירושלים 96387
טלפקס: 02-6431970
איסר ובתיה לייזרוק
סניף ירושלים - בי"ח הדסה הר הצופים א'-ה': 10:00-13:30
קומה 2 ליד המרכזייה
טלפון: 02-5844485, פקס: 02-5825112.
אריה נוי
סניף ירושלים - בי"ח הדסה עין כרם ימים א'-ה': 10:30-14:00 בית חולים הדסה עין כרם
קומה ת-1 על יד ה-MRI
טלפון: 02-6776260
פקס: 02-6414285
גיזלה פונפדר
סניף ירושלים - בי"ח שערי צדק / שערי רחל א'-ה' 10:00-14:00
ו' 12:00 - 10:00
שמואל בייט 12,
ירושלים 93722
טלפון: 02-6555195
פקס: 02-6540053
(קומה 3, מול המעליות)
שמואל אופן
סניף ירושלים - בית צפפה א' , ה',: 17:30-19:00,
ג': 08:00-10:00.
רח' אל-נתר 13,
(ע"י פסי הרכבת,)
95820
טלפקס: 02-6784862
אמינה עליאן
סניף ירושלים - הר חומה בתאום טלפוני הרב אריה בינה 21/2,
הר חומה, ירושלים 90500
טלפקס: 02-6760468
טל:
משפחת תבורי
סניף ירושלים - הר נוף
בתיאום מראש
רח' שאולזון 64/20
ת.ד. 43143
ירושלים 91430
טלפון: 02-6518046
פקס: 02-6526131
הלן ויהונתן מור
סניף ירושלים - נווה יעקב בתאום טלפוני מראש
בטלפון: 02-5833347
וינוגרד 3,
נווה יעקב, ירושלים 97450
טלפקס: 02-5833347
משפחת לופוליאנסקי
סניף ירושלים - סנהדריה המורחבת
בתאום טלפוני מראש
בטלפון: 02-5813777
לא משאילים ולא מקבלים ציוד כבד (כס"ג וכו') כי זה קומה 3
מעגלי הרי"ם 12
(סנהדריה המורחבת 108/6)
ירושלים 99707
טלפון: 02-5813777
 
משפחת לופוליאנסקי
סניף ירושלים - פסגת זאב
א'-ה': 19:30-20:30
החזרת ציוד בתיאום טלפוני בלבד
רחמילביץ 93,
פסגת זאב,
ירושלים 97791
טלפון: 077-7832244
ירון ואביטל רבינק
סניף ירושלים - רמות פולין בתאום טלפוני מראש
בטלפון: 02-5866528
רמות פולין 65/23,
ירושלים
טלפון: 02-5866528
משפחת שנלר
סניף ירושלים - רמת שלמה
בתיאום מראש
חזון איש 40/3
ירושלים 97424
טל: 02-5868538
פקס: 02-8000017
משפחת שפרינצלס 057-3173030
סניף כפר חב"ד
א'-ה': 17:30-18:30
ו': בתיאום מראש
 
 
כפר חב"ד 14,
כפר חב"ד 60840
(ליד ביהכ"נ המרכזי)
טלפקס: 03-9606996
נייד: 054-4931686
054-4665914
 
פיני טרבניק 054-4665914
סניף כפר כמא
ב', ד': 16:00-18:00 
ה',: 10:00-12:00
כפר כמא 15235
טלפקס: 04-6772000
נאזק נאפסו
סניף כפר סבא - *מרכז שירותים* א'-ה',: 09:00-13:00,
17:00-19:00
ו' וערבי חג: 09:00-12:30
ניצנים 12. (במקלט הציבורי) כפר סבא 44111
סניף+יד ריבה טלפון 09-7621111
 מנהלת השאלה: ציפי בר לב
טלפון 097621111/3
טלפון נוסף 097621114
פקס: 09-8841635
רוני פרידמן שיינפיין
- שירותי בית וקהילה
- יד ריבה
סניף כרמיאל א'-ה',: 09:00-12:00
ב', ד',: 17:00-19:00
ג',: 19:00-21:00
ו' וערבי חג: 09:00-11:00
אסיף 7, גבעת רם,
כרמיאל 21960
טלפון: 04-9888707
פקס: 04-9082006
אלכסנדר מנחם
סניף לוד
א'-ד': 9:30-12:00
ב', ד', ה': 16:00-18:00
חנה סנש 30,
ת.ד. 605 לוד 71106
טלפון: 08-9252745
פקס: 08-9253091
מ"מ מנהל - יעקב גבע
סניף מבוא חורון
א'-ה': 20:00-20:50

ליד המרפאה
מבוא חורון 99765
טלפון: 08-9726741
פקס:08-9726798
שושנה עצר
סניף מבשרת ציון / אברהם *סניף ראשי*
א'-ה': 10:30-13:00
א', ב', ד', ה': 16:00-19:00
ו': 10:00-12:00
 

 

קניון הראל (חניון מקורה)
מבשרת ציון 90805
טלפון: 02-5337667
פקס: 02-5340291
חיים רוט
סניף מבשרת ציון - ביתי
**בשעת חירום בלבד - כאשר הסניף הראשי סגור**
טלפון: 02-5344434
הברוש 43,
מבשרת ציון 90805
טלפקס:02-5344434
חיים ובת שבע רוט
סניף מגדל העמק
א'-ה': 09:00-12:00
ב, ה': 16:00-18:00
ו': 9:00-11:00
חטיבת גולני 13, ת.ד. 278
מגדל העמק 23102
טלפון: 04-6546549
פקס: 04-6041444
אביבה אוחנה
סניף מודיעין -מכבים-רעות - *מרכז שירותים*
א'-ה': 9:00-13:00
16:00-20:00
ו': 9:00-12:00
רח' מרדכי גור 23
שכונת המגינים - מול תיכון עירוני ג'
טלפון 08-9707525
פקס 08-9268287
מנהל מרכז השירותים הכולל גם שירותי יש"מ: אלי רוזנברג- טל': 08-9173083
- מרכז שירותים אזורי
- מוקד מצוקה
- מרכז תצוגה וייעוץ
- שירותי בית וקהילה
סניף מודיעין עילית - קרית ספר
א'-ה' 20:30-21:30
ו' 13:30-14:30
חפץ חיים 10 מרכז מסחרי
טל 08-9287118
יהודית קליין 054-8449464
סניף מודיעין עילית - ברכפלד
א-ה: 20:00-22:00
ובתאום טלפוני מראש
רבי עקיבא 1/5,
מודיעין עילית 71919
טלפון: 08-9743378
050-4103886
שמואל וטובי פלץ
סניף מעלה אדומים א', ב, ד', ו' וערבי חג: 09:00-11:00
ג': 09:00-13:00
א'-ה': 17:00-19:00
ככר היהלום 1,
מעלה אדומים,
98300
טלפקס: 02-5900716
הרבנית נחמה כץ
סניף מעלה אפרים בתאום טלפוני מראש
בטלפון: 02-9943472
דרך גאון הירדן 185,
מעלה אפרים 90638
טלפקס: 02-9943472
יצחק חורי
סניף נהורה
הסניף סגור זמנית עקב שיפוצים
 
יום ב': 8:30-10:00
יום ד' 16:30-18:00
ובעת הצורך ע"פ טלפוני מראש
בטלפון: 08-6848091
בסניף עצמו: 08-6899078
יפה: 050-8677556
סימה: 050-3228130

 
נהורה 79340
ליד אולם ההתעמלות
שרית ברג: 08-6848091 / 052-6848091
סניף נהריה א'-ה': 8:30-12:00
ה': 16:00-18:00

יבנה 3, נהריה

טלפון: 04-9924444 
פקס: 04-9510823

 

מרים חורש
סניף נהריה - בי"ח לגליל המערבי
א', ד', ה': 10:00-16:00
ב', ג': 10:00-13:00
ו' וערבי חג: 10:00-12:00
בית החולים לגליל המערבי, נהריה 22100
טלפון: 04-9107103
פקס: 04-9520095
בלהה גלזברג
סניף נצרת עילית א'-ה': 09:00-11:45
א',ד': 16:00-17:45
ו' וערבי חג: 09:00-10:45
גולן 120,
נצרת עילית 17711
טלפון: 04-6552263
פקס: 04-6571952
אדי משה
סניף נריה א', ד': 21:00-22:00
ו': בתיאום מראש 
בכניסה לישוב ליד המזכירות
נריה, ד.נ. מודיעין
טלפון: 054-7975412
שרה בלוך
סניף נתיבות
א'-ה': 9:00-10:30
17:00-18:30

הרמב"ם 41 פינת איש מצליח, נתיבות 
טלפקס: 08-9942392
יוסף אליקים
סניף נתניה - *מרכז שירותים*
א'-ה' 09:00-18:30
ו' וערבי חג: 09:00-12:00
איכילוב 8,
נתניה 42445
טלפון: 09-8303400
פקס: 09-8841635
ברכה עלימה
סניף סוסיא
א'-ה': 17:00-18:00
ובתיאום מראש: 052-4744925
 
מזכירות ישנה, ליד תיבות הדואר
נועה למנצח
סניף עוספייה

ב', ג', ד': 16:00-18:00

ו':   9:00-11:00
 
 
למקרים דחופים: סמירה 054-4951099

שד' אבא חושי (הרחוב הראשי), שכונת הזיתים
ת.ד 1485
048390110

סמירה אבו רוכן
סניף עמנואל ב'- 17:00-18:00
ג'- 16:30-17:30
ה'- 10:30-11:30
יום א', ד, ו' - בתאום מראש 053-3114481
כיכר הרמב"ם,
ת.ד. 20
עמנואל 44845
טלפון: 09-7921161
נורית אברהמס כהן
סניף עפולה א'-ה',: 09:00-12:00
ג', ה',: 16:00-18:00
ו' וערבי חג: 09:00-11:00
נגבה 9, ת.ד. 3022
עפולה 18129
טלפון: 04-6404747
פקס: 04-6407272
ציפורה חיימוביץ
סניף עפולה - בי"ח העמק א'-ה',: 10:30-14:00
ו' וערבי חג: 10:00-12:00
בית חולים העמק, עפולה 18101
טלפון: 04-6403088
פקס: 04-6405088
יהודית עטיה
סניף עפרה
24 שעות בתיאום מראש
ט' באייר 12,
עפרה 90627
טלפון: 02-9973590
פקס: 057-7977889
קובי ורותי הורוביץ
סניף ערד
א', ה': 16:30-18:00
ב': 10:00-12:00
שדרות חן 11 דירה 4,
ערד 89026
טלפקס: 08-9953422
שפרה וישעיהו אונגר
סניף עתניאל

הסניף נסגר

מועצה אזורית הר חברון 90407
טלפון: 02-9960607
עתניאל 90407
טלפון: 02-9960607
דני ווינט
סניף פסגות א',ג': 19:00-20:00
ו': 11:00-12:00
פסגות 90624
טלפקס: 02-9992518
חנה דיאמנט
סניף פתח תקוה
א'-ה': 10:00-13:00  
16:00-19:00
ו' וערבי חג: 09:00-11:00
ז'בוטינסקי 4,
ת.ד. 681
פתח תקוה 49106
טלפון: 03-9241814
פקס: 03-9242565
פנחס קוט
סניף פתח תקוה - בי"ח בילינסון
א'-ה': 10:00-15:00
ו' וערבי חג: 09:00-11:00

השאלת ציוד מיוחד
(מד-סטורציה, מוניטור קרדיאלי, מכשיר הזנה קנגורו, סאקשן, סי.פי.אם לברך)
בימים א-ה בין השעות 10:00-13:30
בית חולים בילינסון,
במקלט בקומת קרקע -בקצה המסדרון, כניסת המיון הכללי.
טל. 03-5270495  פקס: 03-9210286
כוכי וייס
סניף צפת - בי"ח זיו א'-ה': 10:30-13:00
בית חולים ע"ש זיו, צפת
קומת קרקע
טלפון: 04-6923074
פקס: 04-6974402
אריה פרומוביץ
סניף קדומים
052-8338605
שעות פתיחה על פי תאום טלפוני
09-7922233
הציוד יגיע רק ביום למחרת ממחסן יד שרה
הנבל 1 ב'
קדומים 44856
ת.ד. 717
משה טייכלר
סניף קרית ארבע א'-ה': 17:00-18:00
ד',ו': 11:00-12:00
יהושע בן נון 15 ב'
טלפקס 02-960-5841.
חנה נייר
סניף קרית אתא א'-ה': 09:00-13:30
א', ג', ה',: 17:00-19:00
ו' וערבי חג: 09:00-11:30
ויצמן 2,
קרית אתא 28056
טלפון: 04-8440408
פקס: 04-8438257
דב פיקלר
סניף קרית גת א', ו',: 09:00-11:00
א'-ה': 17:00-19:00
השופטים 9,
קרית גת 8208711.
(במרכזיה הפדגוגית)
טלפון: 08-6882458
פקס: 08-6884865
משה המר
סניף קרית טבעון א-ו' וערבי חג,: 09:00-11:30
ד': 16:30-18:30
אורנים 27,
קרית טבעון 36043
טלפון: 04-9530771
פקס: 04-9534198
רבקה צופר
סניף קרית מוצקין
א'-ה': 9:00-13:30
א', ב', ד', ה': 16:00-18:00
ו': 9:00-11:00
דבורה 28,
קרית מוצקין 26362
טלפון: 04-8700186
פקס: 04-8700787
מלכי מרינברג
סניף קרית מלאכי
א'-ה': 10:00-12:00
18:00-19:00
ו': 10:00-12:00
ספרא 24 (ליד בי"ס עמל)
קרית מלאכי
טלפון: 08-8501087
פקס: 08-6649044
אהרן שוסטר
סניף קרית שמונה - *מרכז שירותים*
א'-ו': 9:00-11:00
א', ב', ג', ה': 17:00-19:00
רחוב הנשיא 29
קרית שמונה 11026
טלפון: 04-6940480
פקס: 04-6817347
יוסף המרשלג

 

-השאלת ציוד רפואי-שיקומי.

-בית מלאכה לתיקון ציוד רפואי והחזרתו למעגל ההשאלה למען רבים.

-קשר למוקד מצוקה, קבלת והתקנת משדר מצוקה. 

-י.ש.ם (מכירת ציוד רפואי לשימוש אישי לטווח ארוך).

-מרכז תצוגה ויעוץ (להפיכת הבית לנגיש ובטוח).

-כתיבת סיפורי חיים, (תעוד סיפור חיים על ידי מתנדב - מפי המספר).

-יד לתומך, (העצמת מטפל עיקרי בבן משפחה קשיש או חולה).

-יד ריבה (יעוץ משפטי לקשיש).

סניף ראש העין
א'-ה': 10:00-13:00
16:30-18:30
ו': 10:00-12:00
 

 

יהודה הלוי 47 א'
ראש העין
טלפון: 03-6043076
פקס: 03-9382366
נפתלי צובארה
סניף ראשון לציון - *מרכז שירותים* א', ב, ד': 09:00-19:00
ג, ה': 09:00-21:00
ו' וערבי חג: 09:00-12:00
גבעתי 22,
טלפון: 03-9543333
פקס: 03-9543334
רחל בן גדליה
סיפורי חיים 03-9543326
- שיקומון טל. 039543352 * פקס 039543355 
 galitm@yadsarah.org.il
- יד ריבה
יד לתומך 03-9543346 yadl-rl@yadsarah.org.il
- מוקד מצוקה
- נכוניות
- השאלת ציוד לכבדי ראייה
- י.ש.מ - יד שרה מסייעת
 
 
סניף רחובות א',ג' 9:00-18:00
ב' 9:00-19:00
ד' ה' 9:00-13:00
ה' 16:00-18:00
ו 9:00-11:00
הנביאים 8,
רחובות 76490
טלפון: 08-9457396
פקס: 08-9495162
חיים נבון
סניף רכסים

24 שעות ביממה - בתאום טלפוני בלבד

 הרב עוזיאל 3,|
רכסים 20496
טלפון: 04-9846989
פקס: 04-9040902
אלחנן ובתיה ארנטרוי
סניף רמת גן א'-ה',: 09:00-12:00, 16:30-18:00
ו' וערבי חג: 10:00-12:00
קריניצי 108,
רמת גן 52414
(הכניסה משדרות התמרים)
טלפון: 03-5753644
פקס: 03-5753655
ראובן שכטר
רעננה - בית יד שרה
ראשון עד חמישי: 9:00-19:30
ו' וערבי חג:
חורף 9:00-15:00
קיץ 9:00-16:00
 
להגעה - שמחה הולצברג 3 מזרחית לפארק, מערב רעננה
למשלוח דואר - ת"ד 191 רעננה 4310101
טלפון: 09-7706600
פקס: 09-7727314
מר יוסי לימור
יד ריבה - ייעוץ משפטי לגיל השלישי * רכזת מלכה רוזנטל
תעסוקה יוצרת למרותקי בית
מרכז תצוגה וייעוץ- מנהלת: מורין עתי 
יש"מ - למכירת כלי ריפוי ושיקום לשימוש לטווח ארוך
שיקומון -  מנהלת: רוני פרידמן שיינפיין 
    נכוניות להסעת רתוקים לכיסאות גלגלים -  מנהל: מיכאל כהן 


 
סניף שדרות
א', ב', ד': 10:00-12:00
א', ג', ה': 17:00-19:00
ו' וערבי חג: 09:00-10:30

 

נתן אלבז 4,
שדרות 80100
טלפקס: 08-6849522
אביחי עמוסי
סניף שוהם
א-ה: 19:30-20:30
ו': 11:00-12:00

לשם 4, שוהם

טלפון: 03-9733404
חגית וטל שלסקי
סניף שעלבים בתאום טלפוני מראש:
בטלפון: 08-9790067
החושן 11
נוף אילון 316,
שעלבים 99784
טלפון: 08-9790067
שמשון פלהיימר
סניף תל אביב א'-ה',: 09:00-19:00
ו' וערבי חג: 09:00-11:00
זמנהוף 37,
תל אביב 64353
טלפון: 03-5238974
פקס: 03-5273726
אהובה טלמון
סניף תל אביב - בי"ח איכילוב א'-ה': 10:00-14:45
ו': 10:00-12:00
בית חולים איכילוב
ויצמן 6,  תל אביב 64239
במגדל אשפוז ח1- אגף ה' (ליד המיון)

טלפון: 03-6974398
טלפון נוסף: 03-6952992
פקס: 03-6959939
ציון יטיב
סניף תקוע ב', ה', – 20:30-21:30 שכונת הקרוואנים תקוע א טלפון 02-6246386 איתיאל גיספאן

">פתח תפריט מובייל">